praca dla par Anglia

Chcesz wyjechać do pracy za granicę, a dokładnie do Anglii? Nie chcesz jednak zostawiać swojej ukochanej połówki? Nic straconego! W sieci aż roi się od ofert dla par!

Dlaczego właśnie Anglia?

Pomimo całego zamieszania z brexitem i odejściem Wielkiej Brytanii od Unii Europejskiej, Anglia wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Zainteresowanie to dotyczy oczywiście wyjazdu za granicę, w celu znalezienia dobrze płatnej pracy. Pracy, która często jest podstawowa, za którą w Polsce otrzymuje się wynagrodzenie na poziomie najniższej krajowej bądź mniejsze. Jest to dość przykre, jednak takie są realia. Anglia w tym przypadku daje dużo więcej. Daje możliwość dorobienia się większych pieniędzy, daje możliwość godnego życia – takiego, w którym nie trzeba odkładać każdej złotówki, w którym można sobie pozwolić na dużo więcej przyjemności. Anglia daje również możliwość podszkolenia języka angielskiego, który jest najistotniejszym językiem na całym świecie.

Praca dla par Anglia

Wyjeżdżając za granicę, nie trzeba rezygnować ze związku czy zostawiać rodziny. Można przecież wyjechać wspólnie! Na angielskim rynku pracy jest sporo ofert dla par. Ofert, które często obejmują również zakwaterowanie. Co zatem najczęściej jest do wyboru – w przypadku pracy dla par w Anglii?

praca dla par Anglia
1) Hotele, motele, pensjonaty typu „Bad and Brekfast” – w takich miejscach aż roi się od pracujących tam par. Kobiety głównie zajmują się housekeepingiem, czyli serwisem sprzątającym – odkurzanie, ścieranie kurzy, mycie okien, wyrzucanie śmieci, czyszczenie łazienki, wymiana ręczników, pranie. Panie – ogólnie mówiąc – dbają o porządek i ład na terenie całego hotelu. Mężczyźni z kolei odpowiadają tam za dostawy produktów do sprzątania, odbieranie brudnej pościeli i dowożenie czystej, rozpalanie kominków i ich oczyszczanie, wymianę pościeli na łóżkach typu „king size”. Odpowiadają za utrzymanie porządku na zewnątrz budynku – koszenie trawy, grabienie liści, plewienie ogrodu i tym podobne.

2) Restauracje, kawiarnie, puby, bary – tu również znajdzie się miejsce dla par. Tu najczęściej mężczyźni grają pierwsze skrzypce – choć mogłoby wydawać się inaczej. Mężczyźni najczęściej znajdują zatrudnienie w charakterze kucharzy i spełniają się na zapleczu restauracji czy pubu. Kobiety natomiast dalej pełnią funkcję pomocy kuchennej i sprzątającej, choć te – których język angielski jest na wyższym poziomie – mogą otrzymać wakat na stanowisku kelnerki bądź ekspedientki przy kasie fiskalnej.

3) Sklepy, supermarkety, centra handlowe – tutaj pary z dobrym językiem angielskim mogą sprawdzać się w roli sprzedawców i doradców klienta. Mogą również zajmować się pracami porządkowymi.
Ofert jest wiele. Wystarczy dobrze poszukać i nie bać się próbować czegoś nowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here