Czasem warto próbować rewidować nawet najbardziej zakorzenione przekonania, żeby sprawdzić, czy oparte są na prawdzie. Rozmyślając nad różnymi kwestiami z życia codziennego, można niekiedy dojść do całkiem rewolucyjnych wniosków.

Zamiast własnego auta

W XXI wieku coraz częściej zauważamy, że wiele kwestii, które od dekad uważano powszechnie za oczywiste, warto przemyśleć jeszcze raz. Jednym z takich zagadnień jest temat posiadania własnego auta: do niedawna w każdej rodzinie musiał znajdować się przynajmniej jeden samochód, co doprowadziło nie tylko do zakorkowania polskich miast, ale też do spadku jakości powietrza (w tej niechlubnej dziedzinie jesteśmy jednymi z liderów Europy). Wyjściem z tej sytuacji może być zamiast zakupu kolejnego auta przemyślenie korzystania z wypożyczalni samochodów, takiej jak na przykład 4mobility.pl.

Wypożyczać, ale jak?

Nie da się ukryć, że kluczową kwestią, mającą największe znaczenie przy wyborze auta z wypożyczalni, będzie cena w stosunku do jakości. Obecnie znaleźć można oferty firm, które proponują wynajem samochodów nie tylko na doby czy godziny, ale nawet minuty, co przy stawce od 33 groszy za minutę może być naprawdę interesującym wyborem. Wypożyczając auto możemy wybrać jego klasę: zwykle będą to auta miejskie oraz średniej i wyższej klasy, dzięki czemu zawsze dobierzemy taki rodzaj samochodu, jakiego akurat w danej sytuacji potrzebujemy. Dodatkowo warto podkreślić, że cała procedura odszukania auta, jego rezerwacji czy zwrotu jest możliwa do przeprowadzenia z poziomu aplikacji na smartfon. W razie problemów z usługą możemy również skorzystać z błyskawicznej pomocy konsultanta, który pomoże nam przebrnąć przez sprawiające nam problemy elementy procedury wypożyczenia auta. Reliktem jest stereotypowe wyobrażenie stacjonarnej wypożyczalni aut, gdzie na placu w danym rejonie (do którego przecież także trzeba jakoś dojechać!) miasta stoją auta, których wypożyczenie jest czasochłonne ze względu na procedury w formie pisemnej. Dziś wypożyczenie auta wymaga jedynie zainstalowania aplikacji, wybrania w niej najbliższego auta, potwierdzenia rezerwacji i fizycznego dotarcia do samochodu w ciągu 15 minut. W każdej chwili możemy przerwać jazdę i również przez aplikację zakończyć wynajem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here