Nowe pożyczki online

Na rynku szybkich pożyczek praktycznie co chwilę pojawiają się nowe instytucje pozabankowe. Oznacza to, że klienci zyskują kolejną szansę na szybką gotówkę. Często firmy te pierwszą pożyczkę oferują za darmo. Zanim zdecydujesz się jednak na taką pożyczkę dokładnie przeczytaj umowę, którą podpisujesz. Uchroni cię to przed przykrymi niespodziankami. Jeśli szukamy takiej pożyczki dla siebie dokładnie porównajmy oferty i wybierzmy najlepszą dla nas opcję. Im większy kredyt, tym większe koszty. Staraj się wziąć kredyt w najmniejszej możliwej wysokości – tylko tyle ile potrzebujesz.
1. Po pierwsze, jeśli masz jakieś oszczędności poza żelazną rezerwą, warto je wykorzystać w pierwszej kolejności – pomniejszą one wartość kredytu i tym samym koszty.
2. Po drugie, nie możesz wziąć kredytu większego niż Twoja zdolność kredytowa. To zawsze będzie zweryfikowane przez bank, ale warto zachować zdrowy rozsądek.
3. Po trzecie, tylko kredyty do 255 550 PLN podlegają ochronie ustawy o kredycie konsumenckim.

Nowe pożyczki chwilówki

1. Ekassa – Wystarczy jedynie, że jesteś pełnoletni i posiadasz dowód osobisty. Ekassa nie będzie wymagała żadnych zaświadczeń od pracodawcy potwierdzających dochody.
2. Minipożyczka – o kolejna oferta z cyklu darmowych chwilówek dla nowych klientów. Wszytko w tej ofercie jest bowiem mini – minimum formalności, minimum pytań we wniosku i minimum czasu potrzebnego na wydanie decyzji pożyczkowej.
3. Alegotówka – Wystarczy, że mieścisz się w kryterium wiekowym narzuconym przez firmę, a więc masz nie mniej niż 18 lat i nie więcej niż 75 lat.
4. Miloan- Nowym klientom firma jest bowiem w stanie pożyczyć aż 1 500 zł. Wystarczy mieć min. 22 lata, posiadać indywidualne konto bankowe, dowód osobisty, telefon komórkowy i adres mailowy.
5. Credilo – jako nowi klienci firmy, nie możemy liczyć na specjalne przywileje pod postacią darmowej pożyczki. Credilo pozwala nowym klientom pożyczyć do 1 600 zł na 30 dni.

Ważne czynniki przy wyborze nowej pożyczki online

Nowe pożyczki onlinełączna suma do spłaty – dzięki niej zdołamy w detalach określić całkowity koszt kredytu.
RRSO – im niższe, tym korzystniej, albowiem określa ono całościowy koszt kredytu
wysokość prowizji – najlepiej jest poszukać kredytu bez prowizji
cena ubezpieczenia –nie są przeważnie obligatoryjne, pomimo tego należałoby jednak zabezpieczyć się od wypadków mogących uniemożliwić spłatę zobowiązania

Zalety nowej pożyczki online

wygoda – kredyt weźmiesz bez wychodzenia z domu
proste i jasne zasady
rata dopasowana do Twoich możliwości ‒ to Ty zdecydujesz, jaka będzie jej wysokość
niskie i stałe oprocentowanie
bez wychodzenia z domu, wystarczy kilka klików – pieniądze mogą być na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godzin1
masz pełen dostęp do dokumentacji w formie elektronicznej. Dzięki temu możesz ją pobrać i przeczytać w dowolnym miejscu i czasie
prosto – weryfikacja tożsamości odbywa się na podstawie zwrotnego przelewu 1 zł

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here