foliarka

Prowadzisz własny zakład przetwórstwa owoców, warzyw lub mięsa? A może realizujesz wysyłkę towarów do klientów firmami tranzytowymi i chcesz odpowiednio zabezpieczyć produkty przed uszkodzeniem i popsuciem? Maszyny pakujące w folie to innowacyjne urządzenia, w jakie warto zainwestować. To nie tylko szansa na zautomatyzowanie pracy zakładu produkcyjnego oraz magazynu, ale też opcja zredukowania kosztów pracy. Dowiedz się, jak działa foliarka, ile kosztuje i czy warto w nią zainwestować.

Foliarka – co to za urządzenie?

Sprzęt taki, jak foliarka, maszyna do pakowania żywności oraz wiele innych cudów techniki pozwalają na znaczne przyśpieszenie działań np. w zakładzie produkującym masowo żywność. Nowoczesne maszyny pakujące w folie sprawdzają się szczególnie dobrze jeśli chodzi o pakowanie żywności. Dzięki nim hermetycznie zamknięte pożywienie pozostaje świeże na znacznie dłuższy czas i jednocześnie jest zabezpieczone przed popsuciem. W ofercie tzw. flow packów w popularnych sklepach technologicznych znajdują się różne modele maszyn, które różnią się między sobą zasadą działania oraz formatem pakowanych produktów.

Jeśli masz zakład przetwórstwa spożywczego, wystarczy że zainwestujesz w niewielką maszynę, jaką jest foliarka. Dzięki niej bezpiecznie i hermetycznie zapakujesz zarówno mięso, jak i owoce oraz warzywa. Maszyny pakujące w folię wykorzystywane są też w innych branżach np. na magazynach, a także w przemyśle kosmetycznym i farmaceutycznym. Wszędzie tam, gdzie liczy się maksymalne bezpieczeństwo produktu – foliarka zda egzamin w 100%.

Foliarka – ile może kosztować taki sprzęt?

Nowoczesne maszyny pakujące folię są dostępne w naprawdę różnych cenach wynikających ze specyfiki ich pracy oraz rozmiarów. Im większy sprzęt do pakowania w folię, tym wyższa cena. Topowe modele foliarek to wydatek kilkunastu tysięcy złotych. Warto jednak zainwestować nawet większą kwotę w takie urządzenie. Przełoży się to przede wszystkim na szybkość pracy zakładu, zwiększenie produkcji oraz lepszy poziom bezpieczeństwa towarów. Foliarki, które są obecnie dostępne w sprzedaży występują w kilkunastu wersjach – począwszy od małego flow packa do pakowania niewielkich paczek, a kończąc na dużych maszynach przemysłowych.

Pamiętaj! Wybierając maszyny pakujące w folię otrzymujesz gwarancję niezawodności, szybkości działania oraz maksymalnego bezpieczeństwa pracy oraz zabezpieczanych produktów o dowolnej charakterystyce.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here