Szkolenie z zarządzania czasem w firmie

0
1397

Miejsce pracy ma wymierny wpływ na to kim jesteśmy i jak czujemy się na co dzień. Jeśli pracujemy w miejscu, którego nie lubimy i które nam nie odpowiada, będziemy coraz bardziej zdesperowani i niechętni do wykonywania obowiązków, które są nam narzucone. Dlatego jeśli na dłuższą metę chcemy związać się z jakąś organizacją musimy zadbać o to aby odpowiadała nam jej kultura jak i samo miejsce pracy. Obecne biurowce zazwyczaj odpowiadają najnowszym standardom, ale wiele zależy od firmy w której pracujesz. Jeśli jest nowoczesna i zależy jej na pracownikach z pewnością możesz oczekiwać wielu dodatków.

Tak jest w moim przypadku i moja firma oferuje mi wiele atrakcyjnych dodatków. Ostatnio, przykładowo, oferowali za darmo szkolenia z zarządzania czasem. Uważam, że to świetna inicjatywa gdyż wielu ludzi ma z tym problem. Jeśli więc uda im się zapanować nad tą trudnością staną się bardziej efektywni a więc i bardziej wartościowi dla firmy. Cieszę się, że zaoferowano mi te zarządzanie czasem szkolenie. Warto dodać, że prowadzący to szkolenie, doskonale wiedział o czym mówi. Był profesjonalistą w swoim fachu i wiele z jego rad pomoże mi pracować wydajniej. Nie myślcie, że tylko organizacja czasu pracy w biznesie to coś czego mogę oczekiwać od swojej firmy.

Bardzo starają się bowiem by każdy pracownik był w pełni zadowolony z warunków pracy. Raz w tygodniu dowożone są więc do biura świeże owoce dla pracowników. Są one oczywiście darmowe i wszyscy chętnie z tego korzystają. Dodatkowo otrzymujemy dopłaty do siłowni, dojazdów i posiłków na terenie zakładu pracy. Gdy opowiadam znajomym jak wiele otrzymuje od mojego pracodawcy, nie mogą w to uwierzyć i myślę, że są zazdrośni. Piszę o tym nie dlatego aby się chwalić, lecz by zainspirować Cię do wyboru jak najlepszej firmy dla siebie. Da Ci to możliwość realizacji własnych celów jak i zarobienia odpowiednich pieniędzy. Ja jestem zdecydowanie zadowolony z tego gdzie pracuję a szkolenie o którym wspominałem na początku tego artykułu, tylko utwierdziło mnie w tym przekonaniu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here