Praca w anglii bez języka

Wiele osób zastanawia się, czy jest szansa na znalezienie pracy w Anglii bez znajomości języka angielskiego. Osoby które nie posługują się angielskim narażone są na niebezpieczeństwo związane z oszustwem fikcyjnych agencji pracy, które oferują zatrudnienie bez znajomości angielskiego. Pocieszającym faktem jest personel mówiący po polsku. Agencje pracy oraz miejsca w których pracują obcokrajowcy, zatrudniają osoby mówiące po polsku. Większość agencji posiada kogoś kto zna język polski. Jest to przydatne dla tych, którzy mają problem z angielskim. Żyjąc w obcym państwie będziemy otoczeni językiem tego miejsca. W sklepie, w pubie, w pracy, w bloku, wszędzie Anglicy, wszędzie język angielski. Nieznajomość języka obcego utrudnia znalezienie pracy za granicę, ale nie przesądza o tym. Z językiem masz szansę na lepsze stanowisko i wyższe wynagrodzenie. Poza tym z językiem jest bezpieczniej i pewniej. Zdarzają się oferty, gdzie nie jest potrzebny, jednak najczęściej to minimum.

Lepsza praca z językiem angielskim

Znajomość angielskiego daje większe możliwości, niezależność i większe szanse na lepszą pracę. Bez języka zapomnieć możemy o awansie czy podwyżce. Podstawowa znajomość angielskiego wystarczy w znalezieniu zatrudnienia. Jeśli jesteśmy w stanie zamienić kilka zdań, zrozumieć godziny i miejsce pracy to możemy być pewni, że znajdziemy zatrudnienie. Zawsze ten, który będzie mógł się lepiej komunikować, zyska:
lepsze kontakty,
networking ,
zawsze dostanie więcej zleceń,
więcej zadań dodatkowych,
i będzie bardziej mobilny,
Głównym powodem, dla którego polski personel medyczny nie wykorzystuje w pełni swoich umiejętności zawodowych, jest brak znajomości języków obcych. Pielęgniarka pracująca np. w angielskim szpitalu musi posługiwać się płynnie tym samym językiem co lekarze i pacjenci.

Praca w anglii bez języka
Oferty pracy w Anglii bez znajomości języka

Obecnie pojawia się bardzo dużo ofert dla Polaków. Praca bez znajomości języka angielskiego jest oczywiście możliwa. Jednak należy pamiętać, że znajomość chociażby podstaw tego języka byłaby bardzo dobrym plusem. Pozwoli nam się to nie tylko porozumieć z Anglikami, ale również nie będziemy tak bardzo zależni od ludzi znających język angielki. Oczywiście jeśli chodzi o prace na stanowiskach na produkcji to nie wymagany jest język ponieważ mamy określone stanowisko, pokazane co mamy robić i wykonujemy swoje czynności, bez zbędnej rozmowy i wyjaśnień. Za prace osób nie znających angielskiego płaci się najczęściej minimalną stawkę, czyli obecnie 6,70 funta za godzinę brutto. Za 45 godzin pracy w tygodniu zarobisz więc minimalnie 301,50 funtów tygodniowo czyli 1206 funtów miesięcznie.

Gdzie znaleźć prace w Anglii bez języka

Na polskich portalach w Internecie: www.londynek.net, www.emito.net, www.mojawyspa.co.uk, www.goniec.com, www.polemi.co.uk, www.elondyn.co.uk, www.polscott24.com, www.mojabrytania.pl, www.felcia.co.uk, www.angolia.co.uk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here