Kredyt dla zadłużonych

Zadłużoną osobą jest każdy, kto posiada kredyt czy pożyczkę w banku lub firmie pożyczkowej. Wśród klientów, którzy mają już zobowiązania, są także tacy, którzy mają problemy ze spłatą swoich zobowiązań, często z negatywną historią kredytową w Biurze Informacji Kredytowej, a nawet z komornikiem sądowym. Może zainteresuję cię pożyczka konsolidacyjna dla zadłużonych lub pożyczka z żyrantem, w przypadku której nie będzie konieczne sprawdzanie baz czy badanie zdolności kredytowej. Pożyczki dla zadłużonych charakteryzują się właśnie tym, że czas oczekiwania na przelew jest niezwykle krótki. Sytuacje finansowe zadłużonych osób mogą prezentować się różnie – często bywa jednak tak, że gotówka jest potrzebna od zaraz.

Kredyt dla zadłużonych
Kredyt dla zadłużonych

1. Aasa Polska- pożyczy do 5 000 zł, a spłatę możemy rozłożyć na okres od 10 do nawet 24 rat. Proces wnioskowania o pożyczkę odbywa się całkowicie online, a pożyczkodawca gwarantuje, że nie sprawdzi klienta w Biurze Informacji Kredytowej.
2. Profi Credit- dziela pożyczek bez weryfikacji w BIK w kwocie od 500 do 25 000 złotych, także osobom z komornikiem sądowym.
3. Feniko- przez Internet i bez formalności osoby z dużym zadłużeniem, a także z komornikiem sądowym, mogą ubiegać się o szybką pożyczkę w Feniko.
4. Hapi Pożyczki- dostępne są od 1 500 do 7 500 zł, także dla osób zadłużonych. Pieniądze otrzymamy na konto w 15 minut, bez wychodzenia z domu.
5. Provident- dostępna jest do 15 000 zł, w całości przez Internet. Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymamy w ciągu 15 minut, a spłatę rozłożymy nawet na 2 lata.
6. Monedo Now- dostępne są w kwocie do 10 000 zł w całości przez Internet.
7. Ferratum Bank- Bez zaświadczeń o dochodach i bez weryfikacji w BIK pożyczymy w Ferratum.
8. Filarum.pl- Na spłatę mamy co prawda tylko 30 dni, ale pierwsza pożyczka do 1000 złotych oferowana jest także bez weryfikacji w BIK i jest całkowicie darmowa.

Pożyczka dla zadłużonych

Pożyczki są w ostatnim czasie bardzo popularną formą zdobywania pieniędzy na dowolny cel. Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych zaciągnąć może praktycznie każda osoba która przekroczyła 18 lat, nie ma tutaj tak rygorystycznych wymagań jak w przypadku standardowych kredytów bankowych. Pożyczka dla zadłużonych to typowa pożyczka pozabankowa, tyle tylko, że niektóre firmy rezygnują ze sprawdzania klientów składających wnioski w rejestrach dłużników. Dzięki temu wzrasta prawdopodobieństwo, że gotówka zostanie przyznana także tym, którzy mają problemy finansowe. Zarówno instytucje pozbankowe, jak i poszczególne pożyczki dla zadłużonych cieszą się w Polsce bardzo dużą popularnością. Osoby wpisane do baz dłużników, posiadające zajęcia komornicze, mogą wnioskować o wszystkie pożyczki online. W praktyce jednak mają bardzo nikłe szanse na ich otrzymanie. Może się zdarzyć, że w którejś z firm zostaną pozytywnie zweryfikowani. Może tak się stać w przypadku, gdy ich długi zajęte przez komorników są niewielkie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here