Biuro rachunkowe „U Kowalskich” to miejsce warte polecenia zarówno osobom prowadzącym własną działalność gospodarczą, jak każdemu, kto chciałyby uzyskać zwrot nadpłaconego podatku z zagranicy. Fachowa obsługa oraz wieloletnie doświadczenie kadry gwarantują, że każda sprawa zostanie załatwiona w najlepszy możliwy sposób!

Co mają do zaoferowania Kowalscy?

„U Kowalskich” to firma rodzinna, która ma swoją siedzibę w Kielcach, a od początku działalności stawia na dostarczenie klientom maksymalnej satysfakcji. Oferuje kompleksową obsługę klientów biznesowych – łącząc usługi księgowe, ubezpieczeniowe, obsługę szkoleń BHP oraz obsługę umów leasingowych – a także prywatnych, umożliwiając im skuteczne odzyskanie podatku z zagranicy. Dzięki tak szerokiej ofercie można powierzyć Kowalskim wszystkie sprawy związane z księgowością oraz rozliczeniami i spać spokojnie – firma będzie miała na czas wszystkie dokumenty niezbędne dla Urzędu Skarbowego.

 Oferta „U Kowalskich” obejmuje wszystkie aspekty prowadzenia działalności gospodarczej. Można zgłosić się do biura, jeśli potrzebne jest obliczanie miesięcznych zaliczek na podatek dochodowy od osób fizycznych z tytułu prowadzonej działalności gospodarczej, sporządzanie plików JPK, przygotowywanie umów o pracę z pracownikami oraz umów cywilno-prawnych, czy też sporządzanie i składanie w imieniu klienta miesięcznych deklaracji ZUS za osoby prowadzące działalność gospodarcza i pracowników (transmisja elektroniczna).

Osoby pracujące za granicą nie zawsze znają się na przepisach podatkowych kraju, w którym zarabiają, a ciąży na nich obowiązek rozliczenia swoich zagranicznych dochodów w tamtejszym urzędzie skarbowym. Biuro rachunkowe „U Kowalskich” weźmie ten obowiązek na siebie, a ponieważ ściśle współpracuje z europejskim centrum podatkowym, pomoże odzyskać nadpłacony podatek pracownikom, którzy zarabiają lub zarabiali na terenie krajów należących do Unii Europejskiej.

Usługi w dobrej cenie!

Do skorzystania z usług biura „U Kowalskich” zachęca nie tylko wszechstronna oferta oraz fachowość, ale również bardzo przystępne ceny, które sprawiają, że jest to bardzo konkurencyjna propozycja. Każdy klient otrzymuje swoje konto w systemie wewnętrznym, co umożliwia błyskawiczny kontakt oraz wygodne przesyłanie i odbieranie dokumentów. Ponieważ zarówno firmy, jak i osoby prywatne mogą liczyć na indywidualną wycenę kosztów danej usługi, można się mile zaskoczyć!

Jeśli więc potrzebujesz obsługi księgowej firmy, chcesz rozliczyć podatek z zagranicy lub potrzebujesz dobrego leasingu, odwiedź już dziś stronę biura rachunkowego „U Kowalskich” i dowiedz się, jak może Ci ono pomóc!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here