Bankowe aplikacje na smartfony - dlaczego warto z nich korzystać?

Smartfony zdobywają sobie coraz większe uznanie wśród młodych, dynamicznych osób, a ich użytkownicy mają dostęp do rosnącego z dnia na dzień zasobu aplikacji, które pomagają im w licznych aspektach codziennego życia.

Programów na telefonach używa się np. do planowania i monitorowania treningu sportowego, wyszukiwania połączeń komunikacyjnych, rozrywki i organizacji podróży. Dzięki aplikacjom na smartfony, również klienci banków mogą łatwo sprawdzić stan swego konta rozliczeniowego, zrobić przelew lub założyć sobie lokatę i konto oszczędnościowe.

Do czego służą aplikacje bankowe na smartfony?

Większość oficjalnych stron internetowych banków znakomicie radzi sobie z obsługą klientów, którzy na witryny bankowe wchodzą, korzystając ze swoich telefonów. Niemniej jednak, aby jeszcze bardziej ułatwić swoim użytkownikom korzystanie z usług banków online, liczne banki oferują klientom dostęp do specjalnie zaprojektowanych aplikacji na smartfony.

Zainteresowani fani telefonów znajdą te funkcjonalne i praktyczne programy na oficjalnych stronach banków. Dzięki bankowym aplikacjom na smartfony zarządzanie swoimi finansami stanie się jeszcze prostsze. Można będzie łatwo zlecić przelewy, zarządzać lokatami i rachunkami oszczędnościowymi czy rzucić okiem na graficzne podsumowanie stanu swojego budżetu. Należy tylko pamiętać, aby te programy ściągać wyłącznie z oficjalnych witryn banków, ze względów bezpieczeństwa w sieci i ochrony przed phishingiem.

Co oferują klientom aplikacje na smartfony klientom banków?

Aby przyciągnąć nowych klientów i upowszechnić korzystanie ze swoich aplikacji, banki uciekają się do ciekawych trików marketingowych. Niektóre instytucje finansowe pozwalają użytkownikom założyć szczególnie korzystnie oprocentowaną lokatę lub rachunek oszczędnościowy – ale tylko w przypadkowym, krótkim okresie kilku godzin i tylko przez apkę smartfonową.

Jeszcze inne banki oferują promocje dla klientów wrażliwych społecznie, przez pewien czas do zaoszczędzonych pieniędzy dokładając gratis drobne kwoty, które trafiają na konto wybranych organizacji charytatywnych. Nietypowe promocje dostępne dla użytkowników Androida i IPhone mają na celu przyciąganie klientów aktywnych online i polujących na okazje. Aplikacje te umożliwiają również sięgnięcie po dodatkową gotówkę, w dowolnym momencie i wtedy, gdy tylko tego potrzebujemy. Bank na nasze żądanie może dla nas uruchomić kredyt przez internet czy limit w koncie osobistym. To znaczne ułatwienie, ponieważ niemal w każdej chwili, bank daje nam dostęp do dodatkowych pieniędzy, które są w zasięgu naszej ręki.

Internauci, którzy regularnie korzystają z dostępu internetowego do kont, powinni wziąć pod uwagę aplikacje bankowe, które zaprojektowano specjalnie dla wielbicieli smartfonów. Wygoda, funkcjonalność, częste promocje, a przede wszystkim ciągły dostęp online do swoich finansów, stanowią wielkie atuty aplikacji telefonicznych, służących do zarządzana swoim kontem bankowym.

Jeśli interesuje Cię temat bankowości internetowej, zapraszamy na stronę portalu internetowego Portfel24https://www.portfel24.eu/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here