Szybkie pieniądze

Pracujesz od rana do nocy przez pięć dni w tygodniu… Po pracy nadal pracujesz na tak zwanych „fuchach”. Stąd też Twój dzień wygląda tak, że wstajesz około 5:30 rano, jedziesz do pracy na 7:00, wracasz do domu około 15:30 i… zbierasz się do „roboty”. Fucha zajmuje Ci czas do późnych godzin wieczornych tak, że do domu wracasz grubo po 21. Myjesz się, zjadasz szybką kolację i idziesz spać. Wniosek? Nie masz czasu dla rodziny, przyjaciół. Nie masz czasu na odpoczynek. A Twój stan konta niestety wręcz stoi w miejscu, bo co chwile zdarzają się niespodziewane wydatki. Czy jest zatem jakiś sposób na to, by zarobić szybkie pieniądze i móc cieszyć się dniem wolnym po ośmiogodzinnej pracy? Oczywiście, że tak! Jakie?
1. Kredyt , pożyczka – może nie rozpoczyna się najlepiej, jednak to jest sposób na szybki przypływ gotówki. Wadą jest oczywiście fakt tego, że każdy kredyt czy pożyczkę trzeba spłacić. Jednak są kredyty, które mają odroczony termin płatności. Wówczas przez pewien okres można podreperować stan swojego konta i nie martwić się o nic. Dopiero później trzeba będzie zacząć spłacać kolejne raty… Ale kto by o tym myślał, mając szybką gotówkę
w dłoni… 🙂

2. Konkursy radiowe – chyba jedna z najfajniejszych alternatyw na szybką gotówkę. Choć bardzo trudne do osiągnięcia, to jednak zdarzają się telefony z radia, które w „prezencie za odebranie telefonu” rozdają grubą kasę – rzędu kilkudziesięciu tysięcy złotych. By takie szybkie pieniądze otrzymać, wystarczy wysłać SMS-a i… czekać aż prezenter z radia wykręci do Ciebie numer. Proste, prawda?

3. Gry hazardowe – bo jak szaleć, to szaleć. Ponoć na początku każdy wygrywa. Można zatem zagrać kilka razy, zebrać większą gotówkę i… ulotnić się. Tu jednak liczy się silna wola! Nie można popadać w paranoję i wygrane pieniądze z powrotem wydawać na kolejną grę. To błędne koło. Ale dla jednej czy dwóch gier – można zaryzykować… A nuż usłyszy się: „rozbił Pan bank!”.Szybkie pieniądze

4. Wietrzenie własnej szafy – i praktyczne, i pożyteczne! Po co gromadzić miliony niepotrzebnych rzeczy w domu, skoro można je sprzedać komuś, kto da im drugie życie? Dotyczy to zarówno ubrań (zwłaszcza damskich), jak i mebli czy sprzętów AGD i RTV. Skoro planuje się na przykład remont pokoju, można stare – ale nadal dobre! – rzeczy wstawić na popularnym portalu sprzedażowym i… czekać na przypływ szybkich pieniędzy.

Jak widać, możliwości jest wiele na zarobienie szybkich pieniędzy. Trzeba rozejrzeć się wokół i wybrać taki sposób, który będzie najlepszy dla Ciebie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here