Oferujesz świetny produkt albo innowacyjną usługę? Niestety sama wysoka jakość to czasami za mało, żeby odnieść sukces – swoją ofertę trzeba jeszcze wspomóc skuteczną reklamą, bo bez działań marketingowych ciężko się w dzisiejszych czasach przebić do świadomości klientów. Jeden z najbardziej efektownych i efektywnych sposobów na wzbudzenie zainteresowania stanowią rollupy.

Rollup to nowoczesna forma reklamy. Jak wyjaśnia initi.pl w skład rollupu wchodzi zasadniczo specjalny aluminiowy stojak oraz rozwijana z kasety płachta, na której znajduje się grafika. To właśnie ona odgrywa najważniejszą rolę, bo rollupy za pomocą przekazu wizualnego idealnie uzupełniają i wspomagają bezpośrednie działania marketingowe, np. w trakcie akcji promocyjnych lub targów. To zatem niezwykle praktyczne rozwiązanie dla osób, które muszą się często wystawiać na różnego rodzaju imprezach branżowych. Dla kogo jeszcze przeznaczone są rollupy?

1. Dla oszczędnych

Ostateczny koszt wykonania rollupu zależy w dużej mierze od jakości materiału, na którym zostanie wydrukowana reklama. Pamiętajmy jednak, że z raz zakupionego rollupu, będziemy korzystać wielokrotnie. Ponadto rollupy umożliwiają wielokrotną, bezproblemową podmianę grafiki na inną, bardziej dostosowaną do naszych aktualnych potrzeb.Ponowne wykorzystanie kasety pozwala znacznie zredukować koszty – oszczędności potrafią sięgać nawet 100-200 zł dla jednego stojaka reklamowego.

2. Dla mobilnych

Rollupy doskonale sprawdzają się na różnego rodzaju targach, promocjach, pokazach i szkoleniach, a dzięki swojej niewielkiej wadze (od 2,5 kg do 3,5 kg) z powodzeniem wykorzystywane są przez przedstawicieli handlowych. Po zakończonej prezentacji, płachta z grafiką umieszczana jest w poręcznej aluminiowej kasecie, a stojak reklamowy trafia do specjalnego pokrowca – dzięki temu zyskujemy 100% pewność, że nasz rollup nie ulegnie żadnemu uszkodzeniu w trakcie transportu. Całość można bez problemu nosić na ramieniu.

3. Dla osób, które cenią sobie swój czas

Solidna i lekka aluminiowa konstrukcja umożliwia szybkie składanie i rozkładanie systemu. Ponadto montaż oraz demontaż nie wymagają stosowania żadnych dodatkowych narzędzi. Jak wygląda rozkładanie systemu? Wystarczy wyjąć z kasety maszt, złożyć go i umieścić w otworze kasety, a następnie zaczepić listwę zaciskową o maszt i wyciągnąć wydruk. I to w zasadzie tyle. Jak widać, montaż nie jest przesadnie skomplikowany i każdy powinien sobie z nim błyskawicznie poradzić.

Rollupy, czyli wygodnie i tanio

Dzięki stojakom reklamowym, które wyróżniają się elegancką i pomysłową szatą graficzną, możemy łatwo zaprezentować naszą ofertę. Obecnie rollupy uchodzą za jedną z najbardziej popularnych form reklamy wizualnej; to niedrogi i wygodny sposób na zwrócenie na siebie uwagi – w końcu jeżeli wierzyć rozmaitym badaniom, na zainteresowanie kogoś naszą ofertą mamy zaledwie… 15 sekund. Dzięki rollupom staniemy się lepiej widoczni na wystawach, prezentacjach, pokazach, szkoleniach, konferencjach czy imprezach plenerowych, a żadna osoba nie przejdzie obok naszego stoiska obojętnie. Pamiętajmy jednak, że dobry rollup powinien być spójny graficznie i od razu kojarzyć się z naszą firmą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here