kredyt bez zaświadczeń

Marzy Ci się nowy samochód? A może masz dość takiego wystroju mieszkania i chcesz zrobić generalny remont? I w jednym, i w drugim przypadku będziesz potrzebować sporej gotówki.
Pytanie tylko, skąd ją wziąć, skoro wcale nie zarabia się „kokosów”? Odpowiedź jest prosta!
Kredyt bez zaświadczeń przez Internet!

Kredyt – czym różni się od pożyczki?

Myśląc o kredycie nie należy mylić go z pożyczką! Dlaczego? Dlatego, że choć są bardzo podobne co do zasady, to jednak różnią się od siebie istotnymi cechami. Przede wszystkim kredytu udzielić może jedynie bank. Wszystkie inne formy zapożyczenia, na przykład popularne „chwilówki”, to pożyczki. Pożyczki udzielić może zarówno sąsiad, jak i instytucja. Warunkiem jednak jest to, by pożyczane pieniądze nie należały do kolejnych osób trzecich.
Zasady pożyczania pieniędzy są dość elastyczne. Wszystko zależy od ustaleń między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Tu również nie jest wymagane formalne spisanie umowy, chyba że kwota przekracza 500 zł, wówczas można taką umowę zawrzeć. Inaczej jest w przypadku kredytu.
Tu bank narzuca zasady i warunki, jakie trzeba spełnić, by owy kredyt otrzymać. Bank zawsze wymaga pisemnej umowy, w której zawarte będą wszelkie informacje odnośnie wysokości pobranego kredytu czy formy i terminu jego spłaty.
Pożyczka może zostać spłacona bez żadnych kosztów (bez prowizji czy odsetek). W przypadku kredytu, nie ma takiej możliwości. Bank zawsze pobiera i prowizję, i nalicza odsetki.
Znając zatem różnicę pomiędzy kredytem a pożyczką, czas przedstawić pokrótce formalności, jakie trzeba spełnić chcąc zaciągnąć kredyt w banku.

Dokumenty do wzięcia kredytu

kredyt bez zaświadczeń
By zaciągnąć kredyt w banku należy przygotować:
a. Dowód osobisty lub inny dokument, który potwierdzi tożsamość kredytobiorcy.
b. Zaświadczenie o dochodach (ewentualnie o pobieranej rencie lub emeryturze).
c. Rzadko – zgodę współmałżonka na wzięcie kredytu.
Na tej podstawie bank rozpocznie analizę, której efektem końcowym jest albo przyznanie zdolności kredytowej i udzielenie kredytu, albo nie przyznanie takiej zdolności. Wówczas osoba starająca się o kredyt, musi udać się do innej placówki i tam spróbować ponownie.
Co zatem w sytuacji, kiedy bank nie przyzna kredytu a dana osoba ma tak zwany „nóż na gardle”? Wówczas można zaciągnąć kredyt bez zaświadczeń przez Internet! Na czym to polega?

Kredyt bez zaświadczeń przez Internet

Niektóre banki umożliwiają wzięcie kredytu bez przedstawiania zaświadczenia o dochodach. Wówczas przyznanie takiego kredytu odbywa się jedynie na podstawie – wprowadzonego do systemu – numeru dowodu osobistego. Dla pozyskania klienta, niektóre banki oferują takie kredyty nawet do kwoty 180 000 zł brutto i to bez przedstawienia celu pobrania kredytu (na przykład MBank).
Co więcej, kredyt można zaciągnąć bez wychodzenia z domu – przez Internet.
Taka sytuacja bardzo ułatwia życie. Nie dość, że nie trzeba się martwić o to, czy kredy zostanie przyznany, to jeszcze można go zaciągnąć w każdej, nagłej sytuacji. Sytuacji, kiedy nie ma czasu na oczekiwanie na odpowiedź z banku i całą biurokracje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here